BİZ KİMİZ?

Hakkımızda bilmek istediğiniz bilgiler...

BİZ KİMİZ?

Firmamız; bir diğer analist dostumuz Sn. Mustafa Aktaş’ın özgün ve özellikle VİOP analizlerinden oluşan başarılı paylaşımlarının yüksek katkısıyla, genel hizmet sorumlumuz Sn. Esra Çiftçi’nin sistemsel yönlendirmesiyle ve sonradan aramıza katılmış olan Sistem Yazılım Uzmanı dostumuz Sn. Hakkı Arpacıoğlu’nun yapay zekâ çözümleriyle sizlere en güzel analizleri sunmak için -belki de Türkiye’mizin en uzman ekibi olarak- hizmetinizdedir.

VİZYONUMUZ

Türkiye’deki en üst düzey ve başarılı trade ekibi olmak, sürekli sistem geliştirerek kendi trade sistemimizi de geliştirmek, gün geçtikçe daha akılcı ve nokta atışı performans sağlayan trade sistemleri ile ülkemiz ve dünyada öncü olmak, piyasalarda oyun değiştirici olarak inovasyon ve bilimsel gelişmeyi en üst düzeyde tutmak ve tabii ki bunları bizzat uygulamak yegâne düşüncemizdir.

MİSYONUMUZ

Meslek olarak “trader” tanımını ülkemize resmî olarak kazandırmak, iş âleminde ezilen insanlara meslek öğretip onların içindeki girişimci ruhu ortaya çıkarmak, doğru analiz ve yöntemlerle Türk yatırımcısının algı oyunlarına yenilmesini engellemek, doğru zamanda doğru yatırım tercihlerini göstermek ve bunların temel gerekçelerini anlatmak, Türk yatırımcısını borsa, VİOP ve FX piyasalarındaki tuzaklardan korumak, Türk yatırımcısının en doğru bilgi ve stratejiye en hızlı ve öncü olarak erişmesini sağlamak ve borsanın veyahut kaldıraçlı piyasaların iyi bir stratejiyle asla kumar olmadığını kanıtlamaktır.

ÇALIŞMA SİSTEMİ

Özgür Cihan Berk’in günlük özgün siyasetle karışık ekonomi analizlerini dinlemek isteyen takipçilerimiz için 1. Grup abonelik paketini; Mustafa Aktaş ve Özgür Cihan Berk’in ortaya çıkardığı patentli indikatörlerinin türettiği alım-satım sinyallerini ve bunların taraması yapılan hizmet paketimiz ise 1. Grubu da kapsayacak şekilde 2. Grup bir üst abonelik paketini objektif, tarafsız ve bağımsız bir akıl mantık silsilesiyle sizlere sunmaktayız.

Hedefe giden mekanizmalarımız

1. Eğitim fonksiyonumuz,
2020 yılından sonra yılda sadece iki kez açılacak olan Temel Düzey Finans Eğitimleri ve FX Eğitimleri ile bilimsel ve küresel finans sistemini öğretiyoruz. Orta Düzey Finans Eğitimi ile de ülkemize yeni uzmanlar kazandırıyoruz.


2. İndikatör geliştirme fonksiyonumuz
Sizler için âdeta bir indikatör fabrikası gibi çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Bunun yanı sıra sürekli gelişime ve inovasyona inanarak indikatörlerimizi sürekli optimize etmekteyiz. İnovasyon ve bilime inanmakla kalmayan ekibimiz, Mustafa Aktaş dostumuz önderliğinde sürekli yeni indikatörler geliştirir ve bunları test eder. Biz de bunları İdeal Data platformuna belli bir cüzi ücret karşılığında yükleriz ve kamuoyunun kullanımına açarız. Ekibimize Sn. Hakkı Arpacıoğlu’nun katılmasıyla bu indikatörleri “robot ve otomatik trade sistemi”ne dönüştürme çalışmalarımız da büyük ivme kazanmıştır.


3. Piyasa yorumu ve piyasa analizleri fonksiyonumuz,
Eğitim ya da indikatör almak istemeyen değerli takipçilerimize ise tabii ki saygı duyuyoruz. Bu dostlarımız için de web sitesi hazırlanmıştır. Büyük bir çaba ile günlük yorumlar verir, sorularını içtenlikle cevaplar ve bazı paketlerimizde sistemimizin türettiği hisseleri paylaşırız.


Dileyen paydaşlarımız her üç metodu da kullandıkları gibi, eğitime katılan paydaşlarımıza da hatırı sayılır bir süre için indikatörlerimizi kampanyalı ya da ücretsiz olarak yükleriz.

Kısacası biz bir ekibiz…

Ve ekibimizde sizleri de paydaş olarak görmek isteriz...
Saygılarımızla.
Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için yasal mevzuata uygun çerezler kullanılmaktadır.
EchoAkademi.com’u kullanarak bu çerezlere onay vermiş olursunuz. DETAYLAR

Teşekkürler!

E-Bülten Üyeliğiniz başarı ile tamamlanmıştır!

Teşekkürler!

Sorularınız iletilmiştir, en kısa sürede size geri döneceğiz!

1 Adım Kaldı!

Üyeliğinizi onaylamak için Email adresinize gönderilen onay linkini tıklayınız.
Email gelmedi görünüyorsa SPAM kutunuzu kontrol ediniz.

Bilgiler güncellendi

Üyelik Bilgileriniz güncellenmiştir.

Bildirim ayarları güncellendi!

Bildirim ayarlarınız güncellenmiştir.

Sadece 1 paket satın alabilirsiniz

Yeni paketi almak için Hesabım > Paketler sayfasından mevcut paketi silmeniz gerekmektedir...

Bu Paket üyeliğinize tanımlandı!

Seçtiğiniz paket üyeliğinizde aktif duruma gelmiştir. Hesabım > Paketler sayfasına gitmek için tıklayınız.

Bu paket üyeliğinizden çıkartıldı

Seçtiğiniz paket üyeliğinizden çıkartılmıştır...

Fatura ve adres bilgileriniz güncellendi.

Fatura ve adres bilgileriniz güncellendi....

Onaylanmış paketiniz olmadığı için içeriklere erişemiyorsunuz.

Lütfen paket seçip, ödemenizi yapınız...

İsteğiniz gönderilmiştir.

İsteğiniz gönderilmiştir, bilginize...

Ödemeniz başarı ile alınmıştır.

Ödeme ve Paket Detaylarını Hesabım sayfasından inceleyebilirsiniz...

Lütfen Fatura Bilgilerinizi Giriniz!

Fatura Bilgilerinizi Hesabım sayfasından güncelleyebilirsiniz...

Ödeme işleminiz başarısızdır!

Tekrar denemek için tıklayınız