Biz kimiz?

Biz kimiz?

BİZ KİMİZ?

Firmamız; bir diğer analist dostumuz Sn. Mustafa Aktaş’ın özgün ve özellikle VİOP analizlerinden oluşan başarılı paylaşımlarının yüksek katkısıyla, genel hizmet sorumlumuz Sn. Esra Çiftçi’ nin sistemsel yönlendirmesiyle ve Orta Düzey Uzmanlık eğitimlerini tamamlamış adminlerimizle ülkemizin hizmetindeyiz.

VİZYONUMUZ

Türkiye’deki en üst düzey ve başarılı trade ekibi olmak, sürekli sistem geliştirerek kendi trade sistemimizi de geliştirmek, gün geçtikçe daha akılcı ve nokta atışı performans sağlayan trade sistemleri ile ülkemiz ve dünyada öncü olmak, piyasalarda oyun değiştirici olarak inovasyon ve bilimsel gelişmeyi en üst düzeyde tutmak ve tabii ki bunları bizzat uygulamak yegâne düşüncemizdir.

MİSYONUMUZ

Meslek olarak “trader” tanımını ülkemize resmî olarak kazandırmak, iş âleminde ezilen insanlara meslek öğretip onların içindeki girişimci ruhu ortaya çıkarmak, doğru analiz ve yöntemlerle Türk yatırımcısının algı oyunlarına yenilmesini engellemek, doğru zamanda doğru yatırım tercihlerini göstermek ve bunların temel gerekçelerini anlatmak, Türk yatırımcısını borsa, VİOP ve FX piyasalarındaki tuzaklardan korumak, Türk yatırımcısının en doğru bilgi ve stratejiye en hızlı ve öncü olarak erişmesini sağlamak ve borsanın veyahut kaldıraçlı piyasaların iyi bir stratejiyle asla kumar olmadığını kanıtlamaktır.

ÇALIŞMA SİSTEMİ

Özgür Cihan Berk’in günlük özgün siyasete kısmen bağımlı ekonomi analizlerini dinlemek isteyen takipçilerimiz ile Mustafa Aktaş ve Özgür Cihan Berk’in beraber ortaya çıkardığı patentli indikatörlerinin türettiği alım-satım sinyallerini ve bunların taraması yapılan hizmet paketimiz olan hisse senedi sinyalleri ve istekler abonelik paketini objektif, tarafsız ve bağımsız bir akıl mantık silsilesiyle sizlere sunmaktayız.

Hedefe giden mekanizmalarımız

1. Eğitim fonksiyonumuz,
2020 yılından sonra kurumumuz stratejik olarak eğitim alanından çıkma kararı almış ve bu alanda daha çok otomatik çözümlere girme durumunu önceliğe almıştır. Bu anlamda Udemy'de devreye alınan eğitimlerimiz ile sizlere ulaşmaktayız..

2. İndikatör geliştirme fonksiyonumuz
Sizler için âdeta bir indikatör fabrikası gibi çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Bunun yanı sıra sürekli gelişime ve inovasyona inanarak indikatörlerimizi sürekli optimize etmekteyiz. İnovasyon ve bilime inanmakla kalmayan ekibimiz, Orta Düzey Eğitimini bitiren pek çok uzman dostumuzdan oluşur; sürekli yeni robot ve indikatörler geliştirir ve bunları test eder. Biz de bunları İdeal Data platformuna belli bir cüzi ücret karşılığında yükleriz ve kamuoyunun kullanımına açarız. 

3. Piyasa yorumu ve piyasa analizleri fonksiyonumuz,
Eğitim ya da indikatör almak istemeyen değerli takipçilerimize ise tabii ki saygı duyuyoruz. Bu dostlarımız için de web sitesi hazırlanmıştır. Büyük bir çaba ile günlük yorumlar verir, sorularını içtenlikle cevaplar ve bazı paketlerimizde sistemimizin türettiği hisseleri paylaşırız.


Dileyen paydaşlarımız her üç metodu da kullandıkları gibi, Udemy üstünden eğitime katılan paydaşlarımıza da hatırı sayılır bir süre için indikatörlerimizi kampanyalı ya da ücretsiz olarak yükleriz.

Kısacası biz bir ekibiz…

Ve ekibimizde sizleri de paydaş olarak görmek isteriz...
Saygılarımızla.